Gryf Lumen

Značení cyklistických stezek, pěších tras, chodníků, schodů a parkovišť.

Gryf Lumen

Značení cyklistických stezek, pěších tras, chodníků, schodů a parkovišť.

Představujeme Vám fotoluminiscenční materiály firmy GRYF, které jsou produktem polského technického myšlení, vyráběné a chráněné polským patentem. Jak ukazují výzkumy, naše fotoluminiscenční produkty září 3 až 80 krát více než produkty nejlepších světových společností. Doba záření světla – 14 hodin a doba do úplného konce záření – 14 dní, staví naše produkty do světové špičky. Životnost luminiscenčního záření závisí na opotřebení ochranné svrchní vrstvy.

Gryf Lumen na základě dokončených realizací a zkušeností garantuje 60 měsíců záruky po instalaci. Záruka na výrobek bez montáže je 12 měsíců. Záruka se nevztahuje na úmyslné mechanické poškození.

Fotoluminiscence (záření) je emise viditelného světla – elektromagnetické záření (viditelné a ultrafialové spektrum), ke kterému dochází v důsledku návratu molekul nebo atomů excitovaných do vyšších elektronických stavů. 50 letá životnost produktu je závislá na stavu poškození svrchní vrstvy prvku. Vyzařované světlo je jednobarevné a celkově bezpečné.

Využití produktu Lumen

Značení cyklistických stezek, pěších tras, chodníků, schodů a parkovišť. Vyznačení únikových tras při absenci síťového napájení, nebo při nedostatku přirozeného nebo umělého osvětlení, především v oblasti bezpečnosti.

Měření svítivosti - Luminiscence

Měření v souladu s normou DIN 6700

Materiál:
vrstvený kompozit Gryf

Barva záření:
žluto – zelená, jasná

Doba záření do utlumení:
0,3 mcd/m2 = 14 dní

Naše práce

Už od roku 2005

Mezi naše klienty patří velké firmy, ale i běžní občané, kteří zatoužili po pohodlí ve svém domě. Všechny práce provádějí specializovaní odborníci s více než 20-ti letou praxí.

TOMIMA s.r.o.

Zde Vložte Text Nadpisu

Naše firma si zakládá na pracovitosti, kvalitě odvedené práce a pohodě jak v našem kolektivu, tak i spokojenosti našeho zákazníka.

KONTAKT